Kołatanie serca i zawroty głowy u 68-letniej kobiety

mam 68 lat.przeszlam wszystkie badania,morfologia,dopler,ginekolog,tarczyca,ob po 1h6.Niby wszystko jest dobrze a ja mam czesto wysoki puls 80-90 i kolatanie serca i zawroty glowy przy normalnym cisnieniu.Jestem niskocisnieniowiec.Bylam u kardiologa ale on stwierdzil ze nic mi nie jest i przepisal lek NEDAL pol tabletki w razie kolatania.Czy to dobra diagnoza? czy mam isc do innego kardiologa? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę stosować się do zaleceń lekarza. Jeśli dolegliwości powracały często , wówczas proszę zgłosić się ponownie do kardiologa. Pozdrawiam.