Kołatanie serca, podwyższone ciśnienie, zawroty głowy

Mam25 lat.Ćwiczę na siłowni,175cm ważę105kg. Popalalem papierosy i przez ostatnie1,5 miesiąca spożywałem dużo i i często alkohol ok2-3 razy w tyg zacząłem martwić się o serce,czułem wieczorami bije mi nierówno,przyspiesza,miałem lekko podwyższone ciśnienie 140/90,puls ok100.Cały czas męczyło mnie dziwne uczucie w okolicy serca,strach.Byłem u lek.zrobiłem EKG- serce zdrowe.Bad.krwi,nerek,wątroby wszystko dobrze.pod wieczór pobolewa mnie lekko głowa i jakby mi się lekko kręciło-cisnienie w normie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.