Kołatanie serca u 32-letniej osoby

Dzień dobry, mam 32 lata i dość częste kołatanie serca. Zdarza się, że z powodu przyspieszonego bicia serca budzę się w nocy. Dość często miewam bóle w klatce piersiowej, ból promieniuje czasem do łopatki. Dodam, że nie palę, piję sporadycznie i w niewielkich ilościach wino. EKG nic nie wykazało. Jakie powinnam wykonać badania?

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji odnośnie Pani stanu zdrowia i nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.