Kołatanie serca u 56-latki

Mam kołatanie serca takie aż cala klatka piersiową chodzi nie mogę spać bo boje się ze juz nie obudzi się nie wiem czy to jest na tle nerwowym

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i wykonani orzynajmniej podstawowych badań jak ekg trudno jest stwierdzić co jest przyczyna Pani dolegliwości. Na pewno nie można ich lekceważyć i sugeruję kontakt z lekarzem.