Kołatanie serca u 58-latki

mam wrazenie ,ze od czasu do czaszu słyszę prace swojego serca ,szczegolnie jak się czymś nazwijmy to tak jak się podniecę nie tylko seksualnie....jest to praca nierówna......co o tym sądzić mam 57 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem arytmii. Sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych (w tym ocenę funkcji tarczycy), EKG, a następnie konsultację kardiologiczną. Skierowanie do specjalisty kardiologa uzyska Pani od lekarza POZ.