Kołatanie serca w spoczynku, kręcenie w głowie, uczucie pulsowania w oczach

Witam, mam 22lata i borykam się z takimi objawami: - kołatanie serca w spoczynku, - kręcenie w głowie, - uczucie pulsowania w głowie i oczach, - uczucie osłabienia. - czasami też trzęsą mi się do tego ręce (lekko). Dodam, że byłam u kardiologa w 2015 roku we wrześniu i nic nie stwierdził. Brałam też tabletki na nadciśnienie,ale kazał mi je odstawić bo wszystko było w normie. Nie wiem co to może być, do jakiego specjalisty powinnam się wybrać? Takie objawy nie zdarzają mi się codziennie.

Witam
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże
emocjonalne czyli mogą być natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem dolegliwości jest brak snu, przeżywane
emocje, długotrwały stres czy przemęczenie.
Jednak zanim przyjmie się tę opcję,
wskazana jest diagnostyka neurologiczna.
Jeżeli neurolog uzna, że z Pani organizmem wszystko jest w
porządku, to zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie