Kołatanie serca, zawroty głowy, brak apetytu

Od 1,5 miesiąca codziennie zmagam się z kołataniem serca, zawrotami głowy, brakiem apetytu, ogólnym osłabieniem, ciągle zauważam, że zaciskam zęby bezwiednie, co rano budzą mnie koszmary. Wszystkie objawy nasilają się rankiem i występują również w sytuacjach niestresowych. Byłam u neurologa i endokrynologa,wykonałam badania TSH,ATPO,ATG,TRAB- wszystko w normie. Hydroksyzyna i propranolol mi nie pomagają. Mam 23lata. Szanowni Państwo gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny nim udam się do psychiatry?

Opisywane przez Panią objawy wpisują się w spektrum zaburzeń lękowych (np. ataków paniki), więc zasadnym będzie rzeczywiście udanie się na konsultację z psychologiem bądź psychiatrą. Pozdrawiam.