Kołatanie serca, zawroty głowy, nerwobóle i bóle głowy a nerwica

Witam...kilku lekarzy stwierdzilo u mnie nerwice ale zaden nie dal mi pisemnego poswiadczenia tej choroby. Moje objawy sa zmienne w czasie i roznorodne: kolatanie serca, zawroty glowy , lęki przed smiercia i choroba, nerwobole, zmiany na sluzówkach jamy ustnej, skoki cisnienia. drzenie itd. Objawy wystepuja i zmieniaja sie wraz z uplywem czasu. Najgorsze sa bole glowy obejmujace jej prawa strone..prosze o odpowiedz czego moge sie jeszcze spodziewac przy tej chorobie. Biore Doxepin 1x dziennie.

Witam serdeczne.
Z całą pewnością powinien Pan/Pani pozostać pod stała opieką Poradni Zdrowia Psychicznego. Myślę że oprócz leczenia farmakologicznego warto również zacząć uczęszczać na psychoterapię, która w przypadku zaburzeń na tle nerwicowym również spełnia bardzo ważną funkcję. Trudno jednoznacznie stwierdzić jakich objawów możemy spodziewać się w przyszłości, choroba miewa bowiem różny przebieg. Oprócz opisanych mogą pojawić się również napady duszności, nadmierna potliwość, problemy z koncentracją czy łatwe męczenie się. Progresji choroby zapobiec powinna jednak odpowiednia farmako i psychoterapia. Pozdrawiam.