Kołatanie serca, zawroty głowy, wypadanie włosów

Bardzo bym prosiła o interpretacje badań. Mam 41 lat, wypadają mi włosy, paznokcie rozdwajają się i do tego mam kołatanie serca i zawroty głowy. w ciągu 4 mc przytyłam ok 6 kg, ćwicząc 4-5 razy w tygodniu na orbitreku ok 8-15 km. Morfologia (C55) WBC 6,6 K/μL 4,0 — 10,0 · NEUT

Dzień dobry,

Proszę oznaczyć stężenie TSH, FT3 , FT4 we krwi (rano, na czczo). Niestety nie podała Pani wszystkich wyników. Warto skonsultować się z lekarzem, który po zbadaniu Pani i zebraniu dokładnego wywiadu lekarskiego ustali przyczynę Pani dolegliwości i zaleci właściwe leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz