Kołatanie serca zwłaszcza po jedzeniu

Od kilku tygodni zwlaszcza po z jedzeniu czegokolwiek kolacze mi serce,tak jakby wlozyc lyzeczke do szklanki i i potrzasnac,trwa to dwie sekundy i przestaje na chwile i tak bezprzerwy,(nie boli nic)juz nie daje rady,co to moze byc(wyniki krwi wszystkie w normie)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki kardiologicznej. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie badania Holter EKG. Proszę udać się do lekarza kardiologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.