Kołatanie w klatce piersiowej, płytki sen, nerwowość, duszności i osłabienie

witam.zacząłem szukać info na temat niedoboru magnezu i b6 moje objawy to głównie kołatanie jak by trzęsawka w piersiach jak nerwica szczególnie jak się kłade do łóżka,czasem pokuwanie, płytki sen z wybudzaniem się,nerwowość jakieś lęki,słabość,duszność mroczki w oczach po wstaniu.ogónie jestem zmarzluch wiecznie mi zimno,zimne ręce i stopy drętwienie dłoni na rowerze,wiecznie czuje się osłabiony,zmęczony już po nocy brak energii często kładę się w dzień proszę o odpowiedź Jacek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik niedoborów witaminowych, anemii, zaburzeń funkcji tarczycy, zaburzeń nerwicowych jak i wielu innych. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.