Czerwona i swędząca pokrzywka na twarzy a możliwość wykonania badań

witam mam pytanie ma na twarzy pokrzywkw czerwona skóra swedzi i jest czuła na dotyk mycie wodą mama od kilku miesiecy zajady a i w marcu cały miesiac zmagałam sie z podobna pokrzywka .biore zyrtec ,wapno mascie ,sudocrem i cicafissan ,pytanie jakie powinam zrobic badania ? co dalej robic ?(mialam robione testy kilka lat temu i nic nie wykazały )

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty dermatologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.