Kolejny okres a mdłości, brak apetytu i bóle brzucha

dzień dobry. miesiączkuje nie regularnie, 4 sierpnia miałam mój ,, normalny'' okres ale wczoraj znowu dostałam czy to oznaki jakieś choroby, wcześniej skarżyłam się na mdłości, brak apetytu, bóle brzucha pod żebrami po lewej stronie wszystkie badania wyszły pozytywnie, lekarze proponują jeszcze badanie na pasożyty czy to ich sprawka ? czy to problemy ginekologiczne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może przyczyną krwawień mogą być zaburzenia hormonalne. A co do pasożytów, mogą współistnieć.