Kolka i dyskomfort w pachwinie

Witam.Mam pytanie do państwa gdyż od 3 tygodni czuje dyskomfort w prawej pachwinie.Smieje się czy kicham lub kaszle to czuje kłucie w pachwinie coś jak kolka.Byłem u chirurga który zbadał mnie na leżąco i stwierdził lekko poszerzony kanał pachwinowy,ale przepukliny nie widzi i nic wiecej się nie dowiedziałem aby to że mam nie chodzic na siłownie i nie dzwigac lecz prace mam bardzo ciężką i nie ma możliwosci nie dzwigac.Prosze powiedzieć jak sie upewnić czy jest ta przepuklina czy jej nie ma?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto byłoby wykonać badanie usg. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.