Kolka śledzionowa a ból podczas chodzenia

Witam, dostałam odpowiedź, odnośnie swojego problemu, że to jest kolka śledzionowa. Jednak mam małą uwagę, gdyż ból nie występuję tylko podczas wysiłku fizycznego. A raczej podczas zwykłego chodzenia, jak i stania. Również często się pojawia przy podnoszeniu cięższych rzeczy. Zaobserwowałam także, że ból poprzestaje, gdy usiądę, bądź się położę. Również kiedy stoję i wezmę nogę do góry, tak, że w kolanie jest zgięta, i oprę się nogą o np. krzesło, ból poprzestaje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby jednoznacznie określić przyczynę bólu warto udać się do lekarza, chirurga. Po wstępnym badaniu lekarz może wykonać USG aby ocenić czy w jamie brzusznej nie stwierdza patologii.