Kolki u 6-tygodniowego synka

Witam moj synek ma 6 tyg mecza go kolki tak mi sie wydaje Puszcza gazy i sie orezy przy czym krzyczy lub pojekuje kupki robi normalne . Kupilam esputicon i podaje mu 2razy na dobe rano i wieczorem po jednej kropli ale nue pomaga a wrecz wydaje mi sie ze ma te kolki czesciej Mam tez delicol i zastanawiam sie czy tez moge to podawac razem z esputicon? Jesli tak to jak mam stosowac te dwa leki? Dziekuje za odp

Na pytanie o leki odpowie lekarz. A z mojej strony proponuję zwrócić na to co dziecko przyjmuje. Jest karmione piersią? Jak wygląda Pani dieta? Jakiego koloru są kupki?