Koloid i liczne płaty oraz grupy komórek onkocytarnych

Koloid,liczne płaty i grupy komórek onkocytarnych,niektóre o układach drobnopęcherzykowatych.Onkocyty w większości bez jąderek.Makrofagi pojedyncze.Zmiana pęcherzykowa bliżej nie określona.Co to oznacza? Proszę o odpowiedz.

witam , to kategoria trzecia, czyli biospja do kontroli po 3mies lub ew.operacja- zależy od tzw.obrazu klinicznego. generalnie zbyt mało jest danych w pobranym materiale i patomorfolog nie mógł na tej podstawie sprecyzować jaki to guzek. pozdr