Koloid, liczne komórki limfatyczne, plazmatyczne, olbrzymie

koloid,liczne komórki limfatyczne,plazmatyczne,olbrzymie,pęcherzykowe częściowo z metaplazją onkocytarną.wynik biopsji-co to jest?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli jest to wynik biopsji tarczycy, to wskazany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badania. Opisu badania nie można zinterpretować bez możliwości oceny stanu klinicznego i dostępu do wyników pozostałych badań. Podejrzewać można autoimmunologiczną chorobę tarczycy.