Kolor stolca w kolorze zjedzonego posiłku

Witam, mianowicie zauważyłem że mój stolec jest takiego koloru jakiego była potrawa zjedzona dzień wcześniej. Wczoraj zjadłem kilka kiwi wieczorem a dziś moj stolec był zielonkawy z czarnymi ziarnami, jeśli zjem buraczki mój stolec ma czerwone zabarwienie. Czy to normalne czy może szwankuje któryś narząd? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Milena Lubowicz

To normalne, są potrawy, które mają w sobie intensywne barwniki. Nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam