Kołysanie i bujanie się podczas snu u dwuipółletniego dziecka

jestem mamą 2, 5 letniego chłopca który buja się podczas snu.Robi to notorycznie, gdy minie sen głęboki dziecko się buja całe lub buja głową.Robi to od momentu gdy zaczął chodzić.Bujał się przy zasypianiu - teraz już tego nie robi. EEG wyszło źle- ze skłonnościami do napadowości.Neurolog przepisał depapkine i powiedział że nie wie czy to padaczka.Konsultowaliśmy się z drugim neurologiem który powiedział że to padaczka i żeby zrobić Q-EEG aby dobrać lek.A ja już sama nie wiem co myśleć

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinna Pani zaufać specjaliście i wykonać badanie, które zalecił. Jeśli mimo wszystko ma Pani dalej wątpliwości może Pani zasięgnąć opinii jeszcze jednego lekarza.
Pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

Rozumiem trudność w podjęciu decyzji, kiedy nie ma pewności w zdiagnozowaniu. Pani Synka.
Nie pozostaje Pani, jak samej podjąć decyzję.

Trzymam kciuki za odpowiedni wybór,
Irena Mielnik-Madej