Kołysanie się dziecka

Witam, mam pytanie odnośnie kołysania sie dziecka. Moja 13-miesięczna córeczka zaczęła się kołysać w przód i tył jak siedzi np. na kocyku. Wcześniej tego nie zaobserwowałam u niej. Czy mam powód do niepokoju? Zaczełam jej podawać herbatkę w saszetkach z melisą. Dodam, że rozcięczam z wodą na 100ml 5 łyżeczek. Czy to może też ma wpływ na jej zachowanie? Proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo się martwię. A obecnie jestem w Anglii, a tu lekarze mówią, że zawsze wszystko jest ok.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Bardzo mało wspomina Pani o sposobie spędzania czasu przez dziecko, zabaw, w które razem się bawicie, czy dziecko zostaje pod opieką niani, gdy Pani pracuje itp. Bardzo dużo czynników może wpływać na zmianę zachowania dziecka, bo domyślam się, że to właśnie zmiana Panią zaniepokoiła. Jeśli lekarze wykluczyli podstawy medyczne zachowania się córeczki, to warto pomyśleć o spotakniu z psychologiem. Poza tym proszę zastanowić się nad tym, jak spędza Pani z córeczką czas, czy ma zapewnione pewne rytuały, wspólną zabawę itp.

Pozdrawiam