Komórki przewodowe normotypowe, komórki myoepithelialne

Witam, mam 23 lata i 4 gruczolakowłókniaki (1 w prawej piersi i 3 w lewej). Miałam robioną biopsję, proszę o interpretację wyniku: FIBROADENOMA- komórki przewodowe normotypowe; -komórki myoepithelialne. Co to dla mnie oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

gruczolakowlokniak. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.