Komórki szeregu limfoidalnego w biopsji cienkoigłowej

Witam ponownie. dziekuje za tamta odpowiedz i prosze o druga. mialam robiona tez biobsie ciekoiglowa guza pachy wynik jest taki stwierdza sie komorki szeregu limfoidalnego, strzepki tkanki tluszczowej. rozpoznanie kliniczne naczyniak olbrzymi piersi. Prosze o odpowiedz z gory dziekuje. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Usuwanie tego typu zmiany klasyczną metodą (na ostro) może doprowadzić do uszkodzenia samej brodawki sutka (zniekształcenie), a nawet przewodów wyprowadzającym gruczołów mlekowych. Musisz zgłosić się do chirurga, żeby dokładnie ocenił sytuację. Naczyniaki są zmianami łagodnymi, ale niestety czasami powiększającymi się miejscowo.