Komórki znamienia obecne w marginesie bocznym

Proszę o informację, co zrobić jeśli w rozpoznaniu histopatologicznym napisano: znamię barwnikowe złożone. Komórki znamienia obecne w marginesie bocznym. Czy to jakieś zmiany w kierunku nowotworu? Czy należy wycinać bliznę z marginesem? Bardzo się boję...

Nie ma powody do "bania się " natomiast warto rozważyć szersze wycięcie, bo wynikać może z opisu, że zmiana była wycięto "trochę zbyt skąpo". Proponuje poradzić się lekarza, który wycinał