Kompleks niskiej samooceny

Witam, mam taki problem: odkąd pamiętam mam kompleks z powodu wieku. Zawsze czuję się za stara i niezasługująca na szczęście a przez to gorsza od innych. Tak samo się czułam w wieku 26 lat, tak samo teraz gdy mam 37. Jestem tym zmęczona i nie wiem jak sobie poradzić.

Dzień dobry,

Pozostaje Pani rozważyć podjęcie psychoterapii.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości. Może Pani również zapoznać się z ofertą ośrodka Rasztów w Warszawie.

Proszę udać się do psychologa POZNAWCZO-BEHAWIORALNEGO. Pani problemy i trudności wynikają z Pani nawykowych i automatycznych przekonań. Skoro tak - niezbędna jest poznawcza praca nad nimi tak, aby czuła się Pani komfortowo. W takiej właśnie pracy pomaga psycholog poznawczo-behawioralny. Pozdrawiam.