Kompleksy nerwów VII,VIII - bez uchwytnych badaniem nieprawidłowości

Proszę o interpretacje wyników. Czy można wykluczyć rak Badanie MR głowy bez kontrastu iv. Przesłano obrazy T1 zal. T2 zal, sekw. FLAIR, DWI,SWI,FIESTA, projekcji osiowe, strzałkowe, czołowe. Struktury mózgowia bez widocznych zmian ogniskowych, bez cech restrykcji dyfuzji w DWI. Układ komorowy położony pośrodkowo, symetryczny, nieposzerzony. Struktury środkowe nieprzemieszczone. Okolica przysadki mózgowej zachowana prawidłowo. Kompleksy nerwów VII,VIII- bez uchwytnych badaniem nieprawidłowości.

Witam , nie znam wskazań do przeprowadzenia ww. badań - nie mogę więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! Proszę szczególy omówić z lekarzem prowadzącym! W opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu! z.żurawski