Kompleksy związane z obwodem członka

Dzien Dobry.Jestem mężczyzną ,mam 23 lata.Od lat meczy mnie kompleks związany z moim członkiem..nie chodzi tu o długość bo jest w normie 15-16 cm,ale obwód zawsze mnie dobijał bo wynosi 11.5cm po środku w pełnym wzwodzie.Dosyć dużo sie masturbowałem w wieku nastoletnim bodajże od 11-swego roku życia.Teraz postanowiłem z tym skończyć bo zauważyłem że nie mam naturalnego podniecenia.Paliłem papierosy i marihuanę w dosyć dużych ilościach lecz teraz się tez od tego odciąłem.Zapisać sie do Urologa?

Dzień dobry!

Jest to prawidłowy i przeciętny obwód członka.

Zaburzenia erekcji należy skonsultować zarówno z lekarzem seksuologiem, jak i psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!