Komplikacje po złamaniu kości palca

6 lat temu złapałam najmniejszy palec (u dłoni ) z przemieszczeniem odprysku kości. Zakończyło sie to 4 tygodniami w szynie. Od dość nie dawna odczuwam mocny dyskomfort e tym palcu. Oprócz tego jego czubek odstaje ok 1 cm od przedostatniego palca oraz przy całkowitym zginaniu odczuwam lekki bol. Jestem w stanie doprowadzić do tego zeby wszystkie palce sie stykały na wyciągniętej dłoni ale w tedy rownież boli mnir ten najmniejszy. Czy mogę liczyć na operacje / zabieg / ponowne lamanie ?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości badania i oceny badań dodatkowych nie mogę Pani jednoznacznie odpowiedzieć. Zachęcam do wizyty u ortopedy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski