Komplikacje po złamaniu kręgów

Witam.Mam pytanie z ilu kosci zbudowana jest miednica człowieka i gdzie znajduje sie kosc krzyzowa bo mam powazny problem cos sie dzieje z miednic a gdzie zagineła kosć biodrowa dla czego cofła sie do tyłu było złamanie kregów l5 s1 te trzymają kosć krzyzowa zapadam sie juz nawet trzaski w głowie ciagnie nawet krag c1

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Kość miedniczna składa się z 3 kości - kulszowej, biodrowej i łonowej. Kość krzyżowa umiejscowiona jest pomiędzy kośćmi biodrowymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.