Komplikacje po złamaniu przynasady kości ramiennej

Witam.3miesiące temu złamałem przynasade dalszej kości ramiennej prawej. 3 ygodnie przestałem nosić stabilizator.. Ręka ma się lepiej ale martwi mnie ze nie moge jej wyprostowac w dość duzym stopniu i mam lekkie problemy z poruszaniem barkiem Czy to jest normalne? Mogę dodać ze nie było problemow z nerwami a kości prawdopodobnie zrosły sie pozytywnie ale to opinia lekarzy angielskich stąd moje wątpliwości i pytanie do was. Złamanie z lekkim przemieszczeniem ale podobno jest to akceptowane

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, prawidłowo wyleczone złamanie nie powinno powodować zaburzeń ruchomości. Czy w trakcie leczenia zlecono rehabilitację? Utrudnione poruszanie może wynikać też z zaników mięśni, które powstały podczas długotrwałego unieruchomienia.