Komunikacja z mężczyzną introwertykiem

Wczoraj zadałam pytanie odnośnie komunikacji z mężczyzną introwertykiem i nie otrzymałam odpowiedzi od eksperta.Co oznacza,gdy taki mężczyzna mówi,że mnie bardzo lubi a jednocześnie nie odzywa się prawie wcale.Jest szansa na coś więcej?Zależy mi na nim,bo z nim dobrze się czuję.Mam czekać,aż on się odezwie,da jakiś znak czy mam działać?Znamy się rok a nasza znajomość nie posuwa się do przodu.on podkreśla swoją wolność.

Witam,
może dobrze by było aby pani pokazała, że pani na tym człowieku zależy, a nie czekała aż on zrobi ruch. Pisze pani, że to introwertyk, więc to do pani należy inicjatywa.
Pozdrawiam

Dzień dobry,
Intrawersja nie oznacza z góry braku inicjatywy, a jedynie czerpanie energii z chwil spędzanych w samotności. Intrawertycy mają z reguły mniejsze grono przyjaciół i jest ono starannie dobrane.
Lubić to za mało, by chcieć związku, a rozumiem, że tego Pani by chciała. Gdy nie wie Pani, jakie plany i oczekiwania ma wobec Pani partner, proszę wprost go o to zapytać, wtedy dowie się Pani, na czym stoi.
Powodzenia.

Witam,

Jeśli faktycznie trafiła Pani na skrajnego ( czyt. typowego) introwertyka, to inicjatywa należy do Pani, skróci to czas rozstrzygnięcia jak wygląda faktycznie Państwa relacja. W relacji z każdym człowiekiem potrzebne jest jasne określenie swoich oczekiwań i potrzeb, które do tej pory w tej relacji najwidoczniej nie zostały określone.

Pozdrawiam,
MM