Komunikacja z nieśmiałym partnerem

podkochuje się w chłopaku który się strasznie wstydzi jak mnie widzi to się uśmiechnie gdy spojrzę na niego i on na mnie zaczyna się czerwienić. Rozmowa z nim polega na tym że cały czas muszę ja mówić. Wyznał mi miłość gdy był pijany czy mogę wierzyć w to że on na prawdę mnie kocha ? proszę o odpowiedź na moje pytanie

Witam
Osoby nieśmiałe mają trudność w mówieniu o uczuciach i potrzebują czasem specjalnej okazji, w której poczują się swobodnie ( w tym wypadku alkohol "pomógł"Pani chłopakowi),
Uczucia, w tym i miłość przejawia się nie tylko w słowach, ale i w czynach, zachowaniach, gestach. Jeśli znajdzie Pani potwierdzenie jego słów w stosunku siebie - uzyska Pani pewność.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Substancje psychoaktywne maja często wpływ na ludzi taki, że zmniejszają kontrole i lęk przed ocena społeczną, inaczej mówiąc- niektórzy staja się odważniejsi. Być może to właśnie się zadziało? Reakcje chłopaka mogłyby świadczyć o zainteresowaniu Panią (gdyby mu nie zależało Pani spojrzenia prawdopodobnie nie miałyby takiego znaczenia i reakcji). Warto porozmawiać w atmosferze szczerości, akceptacji i delikatności.