Konflikt panewkowo-udowy

a więc tak.jestem po rezonansie stawu biodrowego lekarz ktory opisywal badanie napisal ze niemam zadnych uszkodzen nie ma nic biodro w najlepszym pozadku.lekarz ortopeda do ktorego sie udalem stwierdzil ze czekamnie astroskopiabiodra powodem konflikt panewkowo udowy.co robić komu zaufać.koszt takiego xabiegu to jakieś 10 tys zł .proszeo pomoc

Szanowny Panie, decyzje terapeutyczne są podejmowane przez lekarza specjalistę na podstawie : wywiadu, badania oraz badań dodatkowych. Z przytoczonych przez Pana faktów wynika, że ma Pan watpilowści co do opisu NMR wykonanego przez lekarza radiologa a oceną Pana stanu przez ortopedę. W tej sytuacji proponuję zasięgnięcie opinii innego specjalisty z zakresu ortopedii. W tej sytuacji badanie NMR stawu biodrowego jest jedynie badaniem dodatkowym, które (zazwyczaj) ma ułatwić lekarzowi prowadzącemu podjęcie decyzji o sposobie leczenia. Jak widać nie zawsze tak jest. Pozdrawiam i życzę podjęcie trafnej decyzcji ,razem z ortopedą, co do sposobu dalszego Pana leczenia.