Konflikt pomiędzy partnerami

Dzień dobrym mój chłopak obraził się za coś co powiedział i tak naprawdę mocno obraziło mnie. już się nie kontaktuje ze mną 3 dni. Co mam zrobić? Odezwać się czy jeszcze być zawziętą , aby zrozumiał swój błąd?

Często lepsza strategią jest jasna komunikacja, powiedzenie o swoich uczuciach, emocjach i potrzebach, ale także postawienie granic. "Domyślanie się" natomiast często prowadzi do błędnych wniosków, poczucia odrzucenia i bycia nie rozumianym..