Konflikt serologiczny między matką a dzieckiem

Dzien dobry.W obecnej ciazy wystapil konflikt serologiczny pomiedzy mna a dzieckiem.Miana przeciwcial wynosza:anty RhD 128,anty RhC 4 i anty RhE 1.Obecnie czekam na kolejne wyniki przeciwcial.Jestem w 9tc.Co dalej,gdzie powinien pokierowac mnie lekarz prowadzacy ciaze.

Aleksander Ropielewski

Konieczne będzie podawanie immunoprofilaktyki podczas ciąży i po porodzie. Jeżei lekarz uzna to za konieczne może poprosić o konsultację hematologiczną. Nie ma jednak powodu do niepokoju.