Konflikt w małżeństwie z powodu opieki nad dziećmi

Od 2,5 roku jestesmy małżeństwem od czasu 2 ciazy nie potrafię rozmawiać z żoną mam juz po prostu dość tej sytuacji bo ona zawsze sobie cos ubzdura i nie idzie jej wytłumaczyć nic wiem ze nie jestem bez winny gdyż nie pomagalem jej zbytnio przy dzieciach ale ona nie potrafi mi wytlumaczyc jak mam jej pomóc z reszta jak chce cos robić razem to ona ze jej nie pomagam...

Dzień dobry,

Proszę rozważyć wspólnie z żoną podjęcie psychoterapii małżeńskiej. Taka forma pomocy w niektórych tylko ośrodkach oferowana jest w ramach NFZ, bardziej dostępna jest w ofercie prywatnej.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza