Konflikt z siostrą chłopaka

Jestem z chłopakiem od 3 lat. Ma on siostrę,z która się kiedyś przyjaźniłam.Odkąd poznała chłopaka nienawidzę jej.Ten chłopak nie traktuje jej powaznie,spotyka sie z innymi a ona dobrze o tym wie. Próbowalam jak wszyscy przemowic jej do rozsądku ale sie nie da, od tamtej pory cały czas robi mi na złość.Jak jestem u swojego chłopaka potrafi zrobić wszystko zeby mnie wkurzyc.Juz nie wytrzymuje nerwowo i nie wiem co robic,kłoce sie o to tez z chłopakiem.Mimo tego ze go kocham mam to zakończyć?

Proszę Pani,
Najlepiej zajmować się swoim życiem i pozwalać innym prowadzić własne życie tak jak chcą. Pani relacja z Pan chłopakiem nie włącza osoby siostry chłopaka. Proszę spróbować organizować własną relacje z Pani chłopakiem bez włączania w nią siostry.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam!
Zastanawia mnie, dlaczego Pani tak mocno ingeruje w związek siostry chłopaka? Czemu jest to tak ważne, aby zastosowała się do Pani sugestii? Proszę pamiętać, że ma Pani do czynienie z osobą niezależną, która ma prawo do podejmowania samodzielnych decyzji. Już Pani wyraziła wyraźnie swoją opinię na temat tej relacji i teraz pozostaje Pani zaakceptować fakty. Nie wiem też czemu konflikt z siostrą chłopaka miałby być przyczyną Waszego rozstania? Zwłaszcza, że twierdzi Pani, że kocha swojego chłopaka. Może na razie wystarczy, aby Wasze spotkania odbywały się poza domem chłopa, aby Pani mogła spokojnie poukładać sobie swój stosunek do siostry chłopaka.
Pozdrawiam!