Konflikty i problemy z komunikacją w związku nastolatków

Witam mam taki problem z dziewczyną. Zacznę od tego, że młodsza jest ode mnie o 3 lata i 2 mies. Nie jesteśmy ze sobą od dwóch miesięcy zerwała bo mówiła że cały czas jestem zazdrosny. W tym czasie pisała z jakimś chłopakiem po zerwaniu trochę mnie olewała i zaczęła z nim chodzić lecz byli razem tylko z godzinę. Teraz mówi że chce ze mną być ale że jeszcze nie teraz bo że się czepiam cały czas ale cały czas znowu pisze z jakimiś chłopakami co mnie wkurza.co się zapytam to się złości.Co mam robic

Może warto wspólnie zastanowić się nad wartościami i priorytetami, które obojgiem Państwa kierują i sprawdzić, czy są na tyle wspólne, by dało się tworzyć harmonijny związek?

Dzień dobry.

Wydaje się, że warto uczciwie i szczerze porozmawiać z sympatią. Celowo używam tego określenia, bo to, o czym Pan pisze wskazuje raczej na bardzo "świeżą" relację, w której trudno mówić o rzeczywistym zaangażowaniu, w której natomiast więcej jest "gierek" typowych dla początkujących, młodych i jeszcze nie do końca dojrzałych par.

Pozdrawiam.