Konflikty w związku 19-latki

Witam,jestem w zwiazku z chlopakiem od poltora roku. Od 3 miesiecy przestalo mi zalezec. Wyjechal ostatnio na miesiac na praktyki a ja w ogole nie tesknilam, moze dlatego, ze bylam calymi dniami zajeta, teraz wrocil i ja wciaz mam taki sam plan dnia, choc moglabym go zmienic i np po poludniami sie z nim widziec to jednak mnie do tego nie ciagnie. Jak musze to sie spotkam, luzno podchodze do tego. Nie chce mi sie z nim rozmawiac, jednak zerwac nie moge,wiele razy probowalam...

Malo Pani pisze dlaczego nie moze Pani zakonczyc tej relacji, czy dlatego ze Pani jest ciężko zranic chlopaka czy tez on na to nie pozwala.Warto zastanowic się dlaczego przestalo Pani zależeć , czy czuje sie Pani czyms zraniona, zniechecona, czy wygaslo uczucie.Warto spotkac się z psychologiem, łatwiej bedzie spojrzec na to wszystko z pewnego dystansu i odpowiedzieć na pytanie czego Pani potrzebuje.
Pozdrawiam cieplo
A.Reklewska psycholog

Dzień dobry, nie pisze pani dlaczego nie może zakończyć relacji z partnerem. Myślę, że warto się zastanowić z czego wynika pani obojętność, czego oczekuje pani od tego związku, jak widzi pani przyszłość z tym partnerem. Pozdrawiam.