Konflikty w związku i brak porozumienia po rozstaniu

Jednak gdy utwierdziała mnie, ze nie dostane jej, ze nie mam o czym marzyć to powiedziałem jej, ze zalezy mi ale szanuje jej decyzje. Następnego dnia jakoś rozmawialiśmy ze sobą przez tel i zaczęła mi dogryzać zebym sobie teraz poszalał, znalazł jakieś inne, zabym zapomniał itd. Wiec powiedziałem jej, ze właśnie jade spotkać sie z koleżanką z którą znam sie 10 lat i do jej znajomych. Mowiła, ze nie chce utrzymywać kontaktu więc to uszanowałem i powiedziałem ok.

Witaj,
jeeli to jest kontynuacja poprzedniego listu to ponownie zalecam kontakt z psychologiem.Silne emocje są wskażnikiem,że między Wami istnieje zainteresowanie i czasem jedyną drogą jest wstrząsnąć drugą osobą,by uzyskać uwagę.Jednak,gdy takie wstrząsy są jedynym sposobem kontaktu-może być destrukcyjnie w przyszłości a w związku nie o to chodzi i są o wiele korzystniejsze rozwiązania.
Tak więc jeszcze raz zachęcam do kontaktu ze specjalistą.
Pozdrawiam serdecznie

Z jakiegoś powodu nie są Państwo oboje pewni- wracać, czy nie wracać do siebie? Być może jest to stan po rozstaniu, w którym oboje partnerzy dopiero zaczynają zastanawiać się co i jak się w ich życiu zmieniło i czego właściwie chcą i oczekują dalej. Domyślam się też, że rozstanie i jego powody były dość burzliwe, co nie ułatwia decyzji. Warto rozmawiać ze sobą, pytać i swoje uczucia, potrzeby, oczekiwania, otwierać się na siebie i na druga stronę, po to, wybrać najlepsze rozwiązanie.