Konflikty w związku w 19-latki

Mam 19 lat i jestem w związku od pół roku , Po pierwszym miesiącu zamieszkałam z moim partnerem było wszystko dobrze do puki nie wyprowadziłam się z powrotem do mojej mamy . Dzieli nas zaledwie 20 km nie wiem co mam myśleć i robić ponieważ mój chłopak nie poświęca mi tyle czasu co kiedyś ciągle się kłócimy przez telefon robię mu pretensje lub wmawiam mu że jest z inna kobietą że mnie zdradza że mnie nie kocha . A przez to wszystko się denerwuje i wyładowuje emocje na moich bliskich :(

Witam,

Nie napisałaś, jaki był powód wyprowadzki, a to ważna informacja.
Co jest dla Ciebie problemem? Relacje z rodziną, z partnerem, Twoje zazdrość?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza