Konieczne zażywanie Letroxu przy niedoczynności tarczycy

Witam. Mam niedoczynność tarczycy. Pierwszy mój wynik TSH wynosił 6,8 następne TSH robiłam tydzień później i wynosiło 5,8. Endokrynologa przepisała mi Letrox 50 biorę go 1,5 miesiąca i obecnie moje TSH wynosi 4,1, dodam że przeciwciała TPO oraz FT3 i FT4 mam w normie. Proszę o odpowiedź czy w moim przypadku jest konieczne zażywanie Letroxu. Przypuszczam, że moje problemy z tarczycą są wynikiem długotrwałego stresu i sytuacją w moim życiu z którą nie mogę sobie poradzić. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Wskazania do leczenia należy przedyskutować z lekarzem, który je włącza dlatego sugeruję udać się ponownie na wizytę.