Konieczność usunięcia macicy i szyjki macicy

Witam serdecznie moje pytanie brzmi czy jest konieczność usunięciaia macicy i szyjki macicy ,lekarz który mnie prowadzi zalecił mi zrobienie takowej operacji jak najszybciej .Bardzo proszę o odpowiedz .Serdecznie pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej, nie znając wskazań do zabiegu, określić jego konieczność. Sugeruję, by pytanie zadała Pani lekarzowi, który zakwalifikował Panią do zabiegu. Proszę pamiętać, że ma Pani prawo zadać każde pytanie lekarzowi, który bez wątpienia na wszystkie odpowie.