Konieczność usunięcia nerki u 40-latki przy kamicy

Jestem kobieta mam 40 lat steierdxono u mnie rok temu kamien mialam miec wyciagniety 5 tygodni temu ale dostalam infekcje .Dwa dni temu lekarz powiedzial ze moja nerka przestala dzialac i musza ja usunac ale podlaczyli mi do tej chorej nerki dreny do czasu operacji zeby znowy infekcji nie bylo.Moje pytanie jak to jest mozliwe ze po 5 tygodniach lekarz mi mowi ze musi usunac mi nerke choc wczesniej nic takiego nie opiwiedzial

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe gdyż czasami destrukcja narządu może postępować nagle.