Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Konieczność usuwania jądra przy jego zwapnieniu

Witam leczę się na zapalenie jądra od 17.09.2014 na ostatniej wizycie doktor stwierdził zwapnienie jadra chorego czyli lewego skierował mnie do szpitala na usunięcie oraz kazał zrobić markery LDH-L 150 U/L AFP 2,4 LU/ML HCG 0,100UL/L doktor stwierdził że wynik jest ok ale muszę się udać do klinicznego szpitala wojskowego w Wrocławiu na usunięcie jądra . Jądro faktycznie jest twarde pobolewa a do tego pobolewa i jądro prawe na którym mam żylaki.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Z tej odleglosci nie bdajac pana niejsetm panu udzieli opowiedzi zawsz moze pan porozmaiwa na oddziale o swoich watpliowsciach bezwgednym wskanaiem jest ropine lub guz jadra w inycvh przypadkach sparwa jest dyskusyjna

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy