Konieczność zastosowania Hya-Joint

Witam serdecznie, Mój tata dostał zalecenie od ortopedy, aby zastosować zastrzyk Hya-Joint Plus. Mam pytanie czym (poza ceną i różną ilością podanych zastrzyków) różni się ten lek od np. Flexus Fluid. Czy wyszłoby na jedno 1 zastrzyk Hya-Joint Plus i 3 zastrzyki Flexus Fluid? A może jest jakiś inny lepszy lek? Proszę o poradę.

Witam,
różne różniste są preparaty z kwasem hialuronowym. Są podawane w seriach 3x1 lub oneshot 1x1 zwykle większe, gęstsze. Różnią sie ceną i stężeniem HA. Wyboru najczęściej dokonuje pacjent, lekarz może sugerować konkretny specyfik.
Pozdrawiam