Konsekwencje po urazie głowy w dzieciństwie

Witam. Mając 6-7 lat grałam z rodzeństwem w piłkę siostra wyrzuciła ja mocno i pobiegłam za nią.. wtedy pod nogi wpadł mi pies i przewrócił mnie tak że uderzyłam głową o chodnik dość mocno. Pamiętam ze nie mogłam się podnieść, ból byl bardzo silny i kolejne 2-3 dni spędziłam w łóżku. Ciągle było mi nie dobrze wymiotowałam i nic nie jadłam. Nie poszłam do żadnego lekarz ponieważ po 3 dniach mi przeszło. Czy teraz po ponad 10 latach moGa być tego jakieś konsekwencje? Bardzo często boli mnie głowa

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze, ale konieczne jestbadanie aby moc sie wypowiedziec. proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstpenym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.