Konsultacja w sprawie wyniku badania USG tarczycy

Chciałabym skonsultować badanie USG tarczycy; Płat prawy 27x26x49, płat lewy 25x26x53, grubość cieśni 7mm. W prawym płacie pojedyńcza bezechowa zmiana ogniskowa średnicy 3mm, w lewym płacie trzy hypoechogeniczne zmiany ogniskowe 7mm,3,5mm,3mm. POzostały miąż tarczycy o nierównej echogeniczności. TSH 0,400.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u endokrynologa. Na podstawie objawów oraz badania bezpośredniego będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.