Konsultacja w sprawie wyniku histopatologicznego szyjki macicy

Witam, chciałabym skonsultować wyniki mojej hist-pat. Miejsce pobrania wycinków: 1. Stożek szyjki macicy 2. wyskrobiny z kanału szyjki macicy 3. wyskrobiny z jamy macicy Rozpoznanie: 1. fragmenty szyjki macicy pokryte wielowarstwowym nabłonkiem płaskim z cechami ogniskowej dysplazji małego stopnia (LSIL) 2. śluz oraz fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy 3. fragmenty endometrium w fazie rozrostu Co oznaczają te wyniki?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

a w którym dniu cyklu było wykonywane badanie i z jakiego powodu? Bez poznania większej ilości informacji ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza kierującego na zabieg.