Konsultacja z ginekologiem 14 tygodni po porodzie

Witam,Jestem 14tygodni po porodzie. Poród naturalny(peknieta pochwa, porod po terminimd, zielone wody). Mam pytanim dot. śluzu. Do tej pory mam zoltawy kolor śluzu. W 11tyg miałam lekkie plamienie trwającje 1dzień. Na wizycie kontrolnej wszystko było w porządku. Macica wróciła do swoich rozmiarow(wizyta była 4tygodnie po porodzie)nadal karmie piersia. W dzień przerwą pomiędzy karmieniem wynosi 2 godziny w nocy nawet 10godzin. czy wszystko w porządku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru wydzieliny z pochwy może być spowodowana infekcją. Powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.